Sünnet – Konu genel bakış

Erkek sünnet sünnet derisi kapsar ve penisin yuvarlak ucunu korur cildin bir kat kaldırmak için bir ameliyattır. sünnet penis için hissi ve yağlama sağlar. sünnet derisi kaldırıldıktan sonra, tekrar geri koymak mümkün değildir. öncesi ve sünnet sonrası penisin bir resme bakın.

Bazı eski erkek ve erkek (örneğin Fimozis veya parafimozis gibi) ya da penisin (balanit) ucunun şişme penis sünnet derisi ile sorunları tedavi etmek için sünnet gerekir.

Bu konu yeni doğanların sünnet üzerinde duruluyor.

Bu sizin bebeğin sünnet ya da doğal oğlunun penisini tutmak ister size kalmış. Pediatri Akademisi sünnet sağlık yararları ameliyatın riskleri ağır basmaktadır diyor. Onlar da anne-babalar çocuğun yararına ne karar olanları olması gerektiğini söylüyorlar. Bu kararı yaptığınızda 2, sizin kişisel ve kültürel tercihleri ​​hakkında düşünmek için yardımcı olabilir. Örneğin, ameliyattan artılarını ve eksilerini tartmak ederken dini ve aile gelenekleri düşünebilirsiniz.

Kanama; üretra (Meatal stenoz) açılması tıkanması; sünnet sitenin enfeksiyon; Penisin maruz ucu Tahriş.

Sünnet sadece yenidoğanlarda yapılmaz. o da sünnetli penisi istiyorsa Oğlunuz sonraki yaşamında kendi başına karar verebilir unutmayın.

sünnetten kaynaklanan sorunlar yaygın değildir. Onlar oluşursa, bunlar genellikle önemsizdir. En yaygın sünnet sorunları

Daha ciddi sorunlar nadirdir. Onlar dikiş, şiddetli enfeksiyon ve yara izi gerektiren üretra, ağır kanama açılması zarar içerir.