soğuk algınlığı ve grip mikropları ve çocuklarınız: okulda ve spor alıcı mikroplar

Anneler yeterince zor evde olduğunuzda mikroplardan uzak çocuklar tutmak için biliyorum. Fakat okul saatlerinde, küçük olanları mikrop dolu durumların her çeşit rastlamak. Onlar daha sonra spor oynarken Peki okul gününde mikropları önlemek için çocukları eğitmek hakkında gitmek ya da do?

“Biz mikropların bir dünyada yaşıyoruz ve maruz gidiyoruz; o kadar olabildiğince kendinizi korumak için çalışmakla sadece meselesi, “Okul Hemşireler National Association için Sandi Delack, RN, BSN, M ED, NCSN, Rhode Island pratik bir okul hemşiresi ve başkan seçilen diyor. “Eğer riskini en aza indirmek için yapabileceğiniz şeyler vardır,” Delack ellerini yıkama ve ağız, gözler ve burun dışında Ellerinizi gibi, diyor.

Ancak, çocukların kafalarının içine bu mesajı almak için yinelenen bir sürü alır, Delack diyor. “Onlar defalarca duymak var ve onlar okulda duymak gerekir, evde duymak gerekir.” Daha önce çocuklar mesajı o kadar kolay veliler üzerinde olacak olsun. “Ben bunun üzerine kaç mikroplar biliyor musunuz ‘, çocuklar ağızlarına onların ter gömlek kravat ya da zinciri ile salona her zaman yürürken ve ben söyleyeceğim göreceksiniz? senin ağzından o atın! ‘ ”

ve okula otobüsle mikrop türünün yakın karşılaşmalar için fırsatlar doludur. Delack anne bir kez paylaşımı iyi bir şey değil bu olduğunu çocuklara anlatmak için emin olması gerektiğini söylüyor – bu yüzden içki veya aperatif payı yok; Büyük çocuklar bile arkadaşınızın cep telefonuyla konuşurken (ya da metne kullanarak) bu arkadaş bir soğuk varsa dikkatli olmalısınız.

Çocuklar da yerden kitap çanta tutmaya çalışmalısınız, Delack diyor. Ve, veliler uzakta mutfak tezgahında veya mutfak masasında bir yer ayarlamanız gerekir – her yerde gıda hazırlanan – çocuklar eve gidince okul çantaları saklamak için.