öksürük, burun tıkanıklığı, burun akıntısı, ve daha fazlası için soğuk algınlığı ilacı seçenekleri

Over-the-counter ilaçlar soğuk tedavi olmaz, ama onlar daha iyi hissettirecek olabilir, bu yüzden onun ders çalışır gibi olabilirsiniz. İşte bazı yaygın ürünlere bir bakalım ve onlar sizin için ne yapabilirim.

Dekonjestanlar burun ve sinüslerin içinde şişme frenlemek ve daha kolay nefes yardımcı olabilir. İki türü vardır

Aynı anda dekonjestan her iki tür almayın. gün ilk çift için bir burun spreyi ile başlayın, ve hala ihtiyacınız varsa, bir hap ya da şurup geçin.

Bir soğuk olduğunda, vücudunuz kimyasal histamines denir yapar. O hapşırma, burun akıntısı ve gözlerde sulanma yol açar.

Böyle klorfeniramin ve difenhidramin blok olarak over-the-counter antihistaminikler, bu süreç ve bu semptomlarını kontrol edebilirsiniz. Onlar da uykulu yapabilir ve gözlerin, burun ve ağız kuruyabilir.

hack duramıyor? Soğuk-ve- grip koridorda iki ana seçenek var

Bu belirtiler grip gibi daha ciddi bir hastalık ile karşılaştırıldığında bir soğuk ile genellikle hafiftir. Eğer kötü hissediyorum ve dinlenme olamaz, hala, çoğu uzman acıyı ve asetaminofen veya ibuprofen gibi, bir ateş düşürmek için bir şeyler almak için Tamam kabul ediyorum.

Her zaman yan etkileri için ilaç etiketlerini kontrol ve ilaç almak için yönergeleri izleyin. Eğer emin değilseniz doktorunuza veya eczacınıza danışınız – bu sahip olduğunuz herhangi başka sen alıyorsun ilaçlar ya da sağlık sorunları ile kötü karıştırmak olmaz emin olun.