mantar ağacı ağaç: kullanımlar, yan etkileri, etkileşimleri ve uyarılar

Boacouillo, Boanco, Duboisia myoporoides, Palo Corcho, Pituri.

Mantar ağacı İndeksi bir bitkidir. İnsanlar ilaç olarak tedavi ve haddelenmiş yaprakları (quids) çiğnemek; seröz güvenlik endişelerine rağmen, mantar ağacı ağaç quids açlık, ağrı ve yorgunluk geçiştirmek için çiğnenmektedir.

Mantar ağacı ağaç santral sinir sistemini etkileyebilecek kimyasallar içerir. Kimyasalların Bir tutması önlenmesi ve uyku neden için kullanılan bir ilaç ile benzerdir. Başka bir kimyasal gözlerin öğrencisi dilate ve spazmları durdurmak için kullanılan bir ilaç benzer.

Yetersiz Kanıt fo; Açlık; Ağrı; Yorgunluk; Diğer durumlar. Daha kanıt bu kullanımlar için mantar ağacı ağacın etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

ağız yoluyla alındığında mantar ağacı ağaç GÜVENLİ OLMAYAN olduğunu. Bu ölüme neden olabilir; Mantar ağacı ağaç ağız kuruluğu dahil olmak üzere birçok yan etkilere neden olabilir, öğrenciler, bulanık görme, kırmızı, kuru cilt, vücut sıcaklığında artış, artmış kalp hızı, idrar zorluğu, halüsinasyonlar, spazmlar, akut psikoz, konvülsiyonlar ve koma dilatasyon ter azalmıştır. Doz aşımı zehirlenmesi belirtileri huzursuzluk, halüsinasyonlar, deliryum ve bitkinlik ve uyku ardından manik ardından uykululuk arasında; Özel Önlemler ve Uyarılar: Gebelik ve meme -Besleme: Hamile veya göğüs -Besleme kadın olmak üzere herkes için UNSAFE var, mantar ağacı ağaç almak için. Bu ölüme neden olabilir zehirli kimyasallar içerir.

Şu anda mantar ağacı AĞAÇ Etkileşimler için hiçbir bilgiye sahip

mantar ağacı ağaç uygun dozu kullanıcının yaşı, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda mantar ağacı ağaç için doz uygun bir aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli olmadığını akılda tutmak ve dozlarda önemli olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin ve kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza veya diğer sağlık uzmanına danışın emin olun.

Referanslar

Gerçekler ve Karşılaştırmalar tarafından Doğal Ürünler gözden geçirilmesi. Louis, MO: Wolters Kluwer Co., 1999

Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Tüketici Version. Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Professional Version bkz. ÂTherapeutic Araştırma Fakültesi 2009.

Örn. Ginseng, C vitamini, depresyon