kordon kanı bankacılığı: kamu veya özel bağışlar hakkında karar

Kordon kanı bankacılığı paha biçilmez bir yatırım olabilir.

Doğumdan sonra, bebeğiniz artık göbek kordonu veya plasenta ihtiyacı var. Ama hala kan kendi ailesinin bir üyesi de dahil olmak üzere, ihtiyacı olan bir hasta için bir cankurtaran olabilir. Bu kan, kan yapıcı kök hücreler ile zengin olmasıdır. kemik iliği nakli olduğu gibi, bu hücreler nakledilen ve lösemi veya diğer hayatı tehdit eden hastalıkları olan hastaların hayatlarını kurtarmak yardımcı olabilir.

Bir kamu bankası için bebeğin kordon kanı bağışı düşünmelisiniz? Ya da kendi ailesinin kullanım için banka gerekir? Burada karar vermenize yardımcı olabilir bilgilerdir.

Eğer bir kamu kordon kanı bankasına bağış yapmak için, aileniz için ayıramaz, bu nedenle ileride kullanılmak üzere mevcut olmayabilir. Hem Pediatri Akademisi (AAP) ve Tıp Birliği (AMA), özel kordon kanı bankacılığı üzerinden kamu kordon kanı bankacılığı tavsiye ediyoruz. İşte nedenleri

Mide yanması relie için ipuçları; Sağlıklı Diapering: Temel; Hamileler için diş Ziyaretler

Eğer kamu kullanımı için kordon kan bağışı için seçerseniz, kan, genetik anormallikler ve bulaşıcı hastalıklara hem de test edilecektir farkında olmalıdır. Herhangi bir bulunursa, birisi size bildirir.

Kadın Hastalıkları ve Gynecologis ts Koleji (ACOG) önerir ne ıt kan bankacılığı karşı tavsiyede ne. Ama AAP ve AMA birlikte, özel kordon kanı bankacılığı hakkında ebeveynleri uyarıyor. İşte nedenleri

Sağlıklı Yemek Tarifleri Eksi Heartbur; Germ itibaren Ailenizi Koruyun; İnkontinans utandım?