konjenital kalp defekti-ilaçlar

kusur tamir veya düzeltilebilir kadar İlaçlar genellikle konjenital kalp kusurları tedavi etmek için ihtiyaç vardır. Bazı çocuklar ve yetişkinler kusur tamir sonra bile ilaç almak gerekir. tamamen düzeltilemez belli kusurları olan çocuklar uzun süre ilaç almak gerekebilir.

defekt türü. Kompleks siyanotik kalp defekti genellikle ilaçlarla tedavi daha sık asiyanotik kalp kusurları gerekir; defekt boyutu. büyük veya karmaşık kusurları olan çocuklar belirtiler olması muhtemeldir ve semptomları hafifletmek için ilaç gerekebilir.

Ateroskleroz – sertleşme ve damarların daralması – kötü basın ama iyi bir neden ile bir sürü alır. Bu ilerleyici bir süreçtir sessizce ve yavaşça bloklar arterler, risk altındaki kan akışını koyarak; Ateroskleroz, kalp krizi olağan nedenidir vuruş ve periferik damar hastalığı – birlikte ne denir “kardiyovasküler hastalık.” Kardiyovasküler hastalık, 2005 yılında 800.000 ‘den fazla ölüm ile Amerika’da 1 numaralı katil olduğunu; ateroskleroz nasıl gelişir? Kim alır ve …

İlaçlar, komplikasyonları tedavi semptomları hafifletmek veya problemleri önlemek için kullanılmış olabilir. Onlar kusur kendisi tedavi olmayabilir.

Aşağıdaki kalp kusurları için kullanılan ilaçların bazıları.

güvenli ilaç vermek için biliyorum. Çocuğunuzun kalp ilaçları çok güçlü ve doğru verilmiş değilse tehlikeli olabilir. Yardım için, Konjenital Kalp Hastalıkları: Çocuğunuz Bakımı.

Diüretikler vücutta fazladan sıvı miktarını düşürmek; Digoksin kalp atışları gücünü artırır; Kan daha kolay akabileceği şekilde vazodilatörler kan damarlarını genişletmek; Antiaritmikler tedavi ve düzensiz kalp atışları önler.

Prostaglandinler ve prostaglandin inhibitörleri fetal kan damarı açık tutmak ya da yakın yardımcı, normalde doğumda kapanır duktus arteriozus, çağırdı.

Bazı diş ve cerrahi işlemler öncesi antibiyotikler bazı kişilerde endokardit önlemeye yardımcı; aspirin veya antikoagülan olarak kan sulandırıcı, kalp ya da kan damarlarında kan pıhtılaşması riskini azaltmak.