Kanser bakımı (pdqâ®) iletişim: destekleyici bakım [] -current klinik denemeler

Şimdi katılımcıları kabul eden iletişim müdahalesi hakkında ABD destekleyici ve palyatif bakım denemeleri için kanser klinik çalışmaların bireyin listesini kontrol edin. çalışmaların listesi, yer, ilaç, müdahale, ve diğer kriterler ile daralmış olabilir.

İnsidans ve Mortalit; 2014 yılında yeni vaka ve Amerika Birleşik Devletleri’nde tiroid kanseri ölümleri Tahmini: [1; Yeni olgular: 62980; Ölümler: 1890; tiroid bezinin kanseri nadir bir kanserdir ama endokrin sistemin en sık görülen kanseridir. [2] Farklılaştırılmış tümörler (papiller veya foliküler) yüksek oranda tedavi edilebilir ve genellikle tedavi edilebilir. Kötü diferansiye tümörler (medüller veya anaplastik), çok daha az yaygındır saldırgan, erken metastaz ve bir çok kötü prognoz var …

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler