, Huysuzluk çığlık, ve daha fazlası: korkunç 2s ile ilgili

Yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun ‘ın ikinci doğum etrafında, bazen daha da erken, senin sevimli, tatlı çocuğa ne oldu merak edebilir.

Aniden, sizin gibi davranışları görmeye başlayabilir

Bu “korkunç 2s.” Var Çocuğunuzun davranış kontrolü her zaman olmamak onu hayal kırıklığı ile birlikte bağımsızlık için onu ihtiyacı ifade etmenin bir yoludur.

Bu çalışıyor zaman geçecek. Bu arada, hasta ama firma olmanın ve tutarlı bir rutin sürdürerek meltdowns ile anlaşma. Unutmayın, yetişkin sensin.

Sizin Bebek ‘ın Geliştirme Bu Ay

Yemekler her zaman aç yürümeye başlayan çocuk, özellikle seçici yiyen karşılamak için yeterli değildir.

Çocuğunuz 1000 ila 1200 kalori bir gün ihtiyacı var. Bu yemekler ve iki ya da üç aperatifler içerir.

Her çerez eşit sağlıklıdır. Çok fazla yağlı veya şekerli davranır yeme ya da günlük suyu fazla 4 ons içme obeziteye yol açabilir. Ekstra büyük bölümleri de bir sorun olabilir. Bir yürümeye başlayan çocuk boy aperatif tahıl ya da kraker sadece yaklaşık yarım bardak.

İşte bazı sağlıklı atıştırma fikirler

lif ve protein içeriği yüksek olan besinler dolu yürümeye başlayan tutacak, bu yüzden bir saat sonra başka bir atıştırma için yalvarıyor olmayacaktır. Aynı zamanda düşük yağlı diyet değişen başlamak için iyi bir zaman.

Çocuğunuz hala değil hızlı yenidoğan gibi büyüyor, bu nedenle 2 yaşındakiler oldukça çok yemek ya da çeşitli yiyecekler yiyerek biraz daha az ilgi olmayabilir için normaldir.

O bunu 10 kere görmüş kadar Ama unutmayın, çocuğunuzun yeni bir gıda kabul etmeyebilir. Yani çocuğunuzun yeni yiyecekleri denemeye izin tutmak, ancak baskısı olmadan. Bir savaşa yemek vakti asla çevirmeyin.

KAYNAKLAR

Nemours Vakfı: “Çocuğunuzun Öksürük.”

Nemours Vakfı: “Yeni yürümeye başlayan çocuklar için mezeler.”

Nemours Vakfı: “Naps.”

Nemours Vakfı: “. Fitness ve Kişisel 2- 3-Year-Old”

Screamin; Öfke krizi; Tekme ve bitin; kardeş ile Mücadele; Toplam Meltdowns

çilek veya İçi Dilimlenmiş; Kepekli kraker; chees küçük parçalar; Applesauc; Düşük yağlı yoğurt (ilave şeker izle – bazı onunla yüklenir, düşük yağlı süt Yarım su bardağı

Nemours Vakfı: “. Gece terörü”

Nemours Vakfı: “Kabızlık.”

Çocuğunuzun Eczem için Yardım; Nasıl DEHB Your Life Etkileyen mı; Kids Karın Troubles için Yardım

Gerçekler: Kids ‘Ağız Sağlığı; Çocuk Vizyonu Ekranlanması; 9 Şaşırtıcı Nedenleri Daha Uyku Get