Eleştirmen yardım cilt bakım paketi

Eleştiri Yardım Cilt Bakım Paketi için Kullanım

Terapötik Sınıf: Koruyucu, Dermatolojik

Bu ilaç tezgah üstü (OTC) bir üründür.

Bir ilacı kullanmaya karar verirken, ilacın alınma riskleri, yapılacak olan iyiye karşı tartılmalıdır. Bu, sizin ve doktorunuzun yapacağı bir karardır. Bu ilaç için aşağıdakiler düşünülmelidir

Bu ilaca veya diğer ilaçlara karşı herhangi bir alışılmadık veya alerjik reaksiyon geçirmiş iseniz doktorunuza bildirin. Gıdalar, boyalar, koruyucular veya hayvanlar gibi alerjiniz varsa diğer sağlık uzmanlarına da söyleyin. Reçetesiz ürünler için, etiketi veya paket bileşenlerini dikkatle okuyun.

Geriatrik hastalarda yaşın çinko oksit kreminin etkileri ile ilişkisi hakkında hiçbir bilgi mevcut değildir.

Bazı ilaçlar birlikte kullanılmamasına rağmen diğer durumlarda etkileşim olabileceği halde iki farklı ilaç birlikte kullanılabilir. Bu durumlarda doktorunuz dozu değiştirmek isteyebilir veya başka önlemler gerekebilir. Başka reçeteli veya reçetesiz (tezgah üstü [OTC]) ilaç kullanıyorsanız, sağlık uzmanınıza bildirin.

Bazı ilaçlar, yemek yeme ya da belirli yiyecek türlerini yemenin yakınında ya da çevresinde kullanılmamalı, çünkü etkileşimler ortaya çıkabilir. Bazı ilaçlarla alkol veya tütün kullanma da etkileşimlere neden olabilir. İlaçlarınızı gıda, alkol veya tütünden kullanma konusunda sağlık uzmanınızla görüşün.

Critic-Aid Cilt Bakımı Paketi’ni Kullanmadan Önce

Diğer tıbbi problemlerin varlığı bu ilacın kullanımını etkileyebilir. Özellikle başka tıbbi problemleriniz varsa doktorunuza bildirdiğinizden emin olun

Bu bölüm, çinko oksit içeren bazı ürünlerin doğru kullanımı hakkında bilgi sağlar. Eleştiri Desteği Cilt Bakımı Paketine özgü olmayabilir. Lütfen dikkatle okuyun.

Bu ilaç sadece cilde uygulanır. Gözlerin içine koyma.

Kullanmak

Bu tıbbın dozu farklı hastalar için farklı olacaktır. Doktorunuzun emirlerini veya etiket üzerindeki talimatları izleyin. Aşağıdaki bilgiler sadece bu ilacın ortalama dozlarını içerir. Dozunuz farklıysa, doktorunuz size bunu söylemediği sürece bunu değiştirmeyin.

Aldığınız ilacın miktarı ilacın gücüne bağlıdır. Ayrıca, her gün aldığınız dozların sayısı, dozlar arasında izin verilen süre ve ilacı aldığınız süreye ilacı kullandığınız tıbbi problem bağlıdır.

İlacı, ısı, nem ve direkt ışıktan uzakta oda sıcaklığında kapalı bir kapta saklayın. Donmaya devam edin.

Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Eski ilaçları veya ilaçları artık kullanmaya devam etmeyin.

Sağlık uzmanınıza, kullanmadığınız herhangi bir ilacı nasıl elden geçirmeniz gerektiğini sorun.

Sizin veya çocuğunuzun belirtileri 7 gün içinde düzelmezse veya kötüleşerse doktorunuza danışın.

Eğer siz veya çocuğunuz yanlışlıkla ilacın içine girerse, Zehir Kontrol Merkezi’ni derhal arayın.

Gerekli etkileri yanında bir ilaç istenmeyen bazı etkilere neden olabilir. Her ne kadar bu yan etkilerin hepsi oluşabilirse de, meydana gelirlerse tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyabilirler.

Aşağıdaki yan etkilerden herhangi biri meydana gelirse derhal doktorunuza danışın.

Genellikle tıbbi müdahaleye ihtiyaç duymayan bazı yan etkiler olabilir. Vücudunuz ilaca uyum sağladığı için tedavi sırasında bu yan etkiler kaybolabilir. Ayrıca, sağlık uzmanınız size bazı yan etkileri önleme veya azaltma yollarını söyleyebilir. Aşağıdaki yan etkilerden herhangi biri devam ederse veya rahatsız edici iseniz veya onlarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, sağlık uzmanınıza danışın.

Listelenmeyen diğer yan etkiler bazı hastalarda da ortaya çıkabilir. Başka etkiler fark ederseniz, sağlık uzmanınıza danışın.

Çinko oksitin doğru kullanımı

Mevcudiyet OTC Sayaç üzerinde

Gebelik Kategorisi N Sınıflandırılmamış

CSA Çizelgesi N Kontrollü bir ilaç değil

Dermatolojik Lezyon Flutikazon topikal, metilprednizolon, Medrol Dosepak, Medrol, Solu-Medrol, Depo-Medrol, çinko oksit topikal, Granulex, Venelex, sodyum hyaluronat topikal, Balmex

Anal Kaşıntı lidokain topikal, hidrokortizon topikal, fenilefrin topikal, Proctozone HC, Anusol-HC, Proktozol-HC, Preparat H, benzokain topikal, Westcort, Anukort-HC, Xylocaine Jelly, Proctofoam

 Ya da benzer çıkarları olan diğer insanlarla bağlantı kurmak için Eleştirmen Desteği destek grubuna katılın.

Critic-Aid Cilt Bakım Paketi Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar

Critic-Aid Cilt Bakım Paketi Yan Etkiler

Eleştiri Yardımcısı (çinko oksit topikal)