diyabetik sinir ağrısı ile başa çıkma

diyabet Eğilimler

Eğer diyabet nedeniyle periferal nöropati sinir ağrısı yaşadığında, bazen aşağı hissetmek normaldir. Muhtemelen korku, öfke, inkar, hayal kırıklığı, suçluluk, ya da yalnızlık ile uğraşmak zorunda olacak.

Doktorunuz depresyon tedavisinde ilaçlar reçete edebilir. Bu ilaçlar, fiziksel acı ve duygusal etkilerini hafifletilmesi, çifte görev indirebiliriz.

Eğer olsa, ilaç bu tür almadan önce diyabet doktorları ile konuşun. Bu ilaçlarını bazıları zor kan şekerini kontrol etmek için yapabilir kilo alımı neden olabilir.

Ayrıca depresyon tanısı eğer psikoterapi çalışıyor düşünün. Bir terapist ile konuşmak depresyon neden olabilir hayatınızdaki sorunları veya olayları sıralamak izin verir. Bu sorunları çözmek için ömrü boyunca kontrol duygusu kazanmak yardımcı olur ve tekrar zevk yardımcı olabilir.

İşte diyabet ve sinir ağrısı ile ilgili duygularını işlemek için daha çok yolu vardır

Ağrı Derneği ve Ulusal Ağrı Vakfı, hem birçok alanda yerel destek grupları sunuyoruz.

Sizinle aynı zorluklarla karşı karşıya insanlarla tanışmak. Ayrıca, onlar için çalışmak nasıl ağrı giderici hileler öğrenebilirsiniz. Örneğin, bazı insanlar yardımcı olabilir yatağa çorap giyiyor söylüyorlar. onlar yardımcı olmuştur ilaçlar geçtiniz varsa bunları da sorabilirsiniz.

Eğer bir ilişkide iseniz, eşiniz ile samimi olmak. Eğer mahremiyet ile ilgili tüm korkuları görüşmek, bu seks ret veya ağrı korkusu olabilir. Ayrıca iyi olanı tartışmak ve ihtiyacınız hakkında dürüst olun.

çok kendiniz olmak için zaman olun. Birlikte bir banyo almak bir yürüyüşe çıkmak, ya da sadece yatakta birbirini tutun. cinsel sorunlar yaşıyorsanız, bir danışman ya da cinsel terapiste düşünün.